05413653434

HİZMETLERİMİZ

Parça Kontör Şahin Şimşek

PARÇA KONTÖR NEDIR?

Ülkemizde faaliyet gösteren gsm operatörlerinin kazı konuş kartlarına alternatif olarak operatörlerden bağımsız girişimciler tarafından ve yine operatörlerin transfer kanalları kullanılarak bir hattan diğer bir hatta transfer yöntemiyle son kullanıcıya ulaştırılan kontör türüdür.2004 yılı ortalarında piyasada satılmaya başlanan parça kontör son kullanıcıdan gördüğü büyük talep karşısında içinde bulunduğumuz 2009 itibari ile ülke genelinde dev bir sektör haline gelmiştir.Türkiye genelinde 500 ü aşkın parça kontör firması binlerce bayi ve 15 bini aşkın çalışanı ile artık göz ardı edilemeyecek bir sektördür.Operatörlerin son kullanıcıyı kazı konuş karta yönlendirme çabaları sonuçsuz kalmış ve 3 operatöründe parça kontörcülere altarnatif olacak parça kontör paketleri dijital piyasadaki yerini almıştır.Parça kontör firma sayısının artması rekabeti ve dolayısı ile hizmet kalitesini yükseltmiştir.Bayilerinin beğenisi toplayıp ayakta kalmak isteğen firmalar gönderim kanallarını genişletmiş ve yüksek meblalar harcayarak otomatik gönderim cihazları geliştirmişlerdir.paketkontor.com ve kontorsitesi.com Şahin Şimşek elle saylabilecek kadar az olan otomatik gönderim yapan parça kontör firmalarından biridir.

TÜRKCELL PARÇA KONTÖR

Sistemimizde tükcell parça kontör 5 ile 70 arasında 5 in katları şeklinde satışa sunulmuştur.Bayinin talebine göre ara kontörlerde bayi sayfasına eklenebilmektedir.Sistemden vermiş olduğunuz siparişler sımserver cihazı ile 7/24 otomatik hatasız,kesintisiz ve çok kısa sürelerde gönderilmektedir.

VODAFONE TÜM TARİFE PARÇA KONTÖR

Vodafone tüm tarife parça kontör siparişleriniz distirübütör ekranlarına api bağlantılıdır ve otomatik gönderilir.Siz müşterinizden numarayı alıp yükle butonuna tıkladığınız anda kontör yüklenmiş olur.Sizin sipariş verdiğiniz numaraya site yöneticisi tarafından ikinci bir müdahale söz konusu değildir. Dolayısı ile gitmedi gitti beklemede gibi bir durum söz konusu değildir.

TURKTELEKOM (AVEA) PARÇA KONTÖR

Aveada bir hattan bir defeda en fazla 50 kontör transfer edilmektedir.Bir hattında günlük parça kontör alma limiti 50 dir.Bu sebeple sistemde avea parça kontör 10 ile 50 arasında 5 in katları şeklinde siparişe sunulmuştur.Avea parça kontör operatörün alt yapı yetersizliği sebebi ile diğer operatörlere göre daha geç gönderilebilmektedir.Sistemde yapılan tüm avea işlemlerin onay mesajları ve gönderildiği numara kaydedilmektedir.Herhangi bir ihtilaf durumunda delil olarak sunulur ve müşteri hizmetlerinden teyid ettirilir.

BAYILIK BAŞVURUSUNU NASIL YAPA BILIRSINIZ?

Parca kontor pazarında yerinizi alıp siz de bu pazardan pay alarak para kazanabilmek için öncelikle Parça kontör bayiliği veren bir firmadan bayilik almanız gerekmektedir. Pazarın en güçlü firmalarından olan Paket kontor Parça kontör pazarının bayilik veren firmalarındın birisidir. Parça kontör bayiliği almak için http://www.paketkontor.com adresine girip yeni bayi butonunu tıklamanız yeterlidir.

PAKET KONTOR BAYİLERİ ANALİZİ

Bizimle Çalışan Bayi Sayıları Ve Performansları 

AKTİF ÇALIŞAN BAYİ SAYISI

TOPLAM KAYITLI BAYİ SAYISI

İLK GÜNDEN BUGÜNE KADAR ÇALIŞAN BAYİ SAYSI

paket kontör

Yedi gün yirmi dört saat gayet sorunsuz bir şekilde limit sınırı olmaksızın TL ve parça kontör yüklemesi yapabilirsiniz.
piyasasında ezberleri bozan bir tasarım ve hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz.
Yapılan tüm işlemleriniz herhangi bir hata ya ada eksik olmaksızın raporlanmakta ve muhafaza edilmektedir.
Sizlere hizmet veren ekibimiz bu hizmetleri severek yapmakta ve sizlerin memnuniyetini esas gaye edinmektedir.
Banka aracılığı ile yatırdığınız ödemeler 7 / 24 online olarak bakiyenize yüklenmektedir.
Daha önce sıklıkla sorun ve problem yaşadığınız sistemleri ve noktaları bilmekte ve bu konuda aynı sorunlarla baş başa kalmamanız adına ciddi bir çalışma vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizi ise hız ve kaliteden ödün vermeden ifa etmekteyiz.
Resmi tatiller dâhil olmak üzere her gün ve her saatte ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri hattımız ile olası tüm problemlerde çözüm için sizlerin yanındayız.

parça kontor

toptan kontor kontor
avea kontor yukleme
vodafone kontor yukleme
avea kontor gonderme
turkcell kontor yukleme
net kontor
parca kontor
kontor kapısı
avea kontor
kontor fatura
vodafone kontor sorgulama
vodafone kontor transfer
avea kontor transfer
turkcell kontor
kontor yukleme
asya kontor
avea kontor sorgulama
avea kontor isteme
turkcell kontor sorgulama
avea kontor yollama
turkcell kontor yükleme
vodafone kontor
bedava kontor
turkcell kontor isteme
turkcell kontor yollama

paket kontör

parça kontör yükleme
parça kontör bayiliği
parça kontör sitesi
parça kontör yükleme vodafone
parça kontör nedir
parça kontör yükleme turkcell
parça kontör yükleme avea
parça kontör ne kadar yüklenir
turkcell kontor gonderme
vodafone kontor transferi
avea kontor yukle
turkcell kontor yukle
parça kontor
kontor yukle
turkcell kontor transfer
avea kontor transferi

kontor sitesi

turkcell ses paketi 500 dk
ses paketi türk telekom
turkcell ses paketi iptal etme
turkcell konuşma paketleri 2019
türk telekom konuşma paketleri
pttcell ses paketi
ses paketi nedir türk telekom
turkcell ek konuşma paketleri
vodafone kontor gonderme
vodafone kontor yukle
kontor transfer

kontor atma
hilal kontor
web kontor www.paketkontor.com

kontor bayiligi

parça kontör ve fatura ödeme bayiliği
kontör bayiliği kazancı
parça kontör sitesi
toptan kontör bayiliği
kontör bayisi
parça kontör yükleme
kontor fabrikası
atlas grup kontör
turkcell kontor transferi
kontor gonderme
kontor transferi
avea kontor atma
ucuz kontor
kontor paylas
alo kontor
ahi kontor
en iyi kontor
kontor yollama
yurekli kontor
vodafone kontor yollama
karma kontor
kontor isteme
vodafone kontor isteme

paket kontör

Kontör ve Paket Satışı
GSM operatörleri ile anlaşmalı olarak çalışmış olduğumuz numaraya özel Kontor ve Paket sunumu ile müşterilerinize en kısa sürede Kontor ve Paket satışını yapabilirsiniz. Tüm yüklemler online gerçekleşmektedir. Kontor ve Paket Kontör yüklemleri hizmeti ile bayilerimize farklı kazançlar sağlamalarını hedeflemekteyiz.

parça kontör

Operatörlere Paket Sorgulama ve Otomatik Paket Sunumu
Paketkontor.com (Şahin Şimşek) bayisi iseniz dilediğiniz zaman sizlere sağlamış olduğumuz web uygulama ile kısa süre içinde müşterinizin hangi operatör kullanımda olduğunu sorgulayabilir ve numarasına uygun olan paketleri otomatik olarak sizlere listeli bir biçimde sunma fırsatı vermektedir. Uygulamamız içinde bir çok özellikler mevcut olup sorularınız olur ise bizlere ”05413653434” ile arayabilir yada Whatsapp bayi destek hattı ile iletişimde olabilirsiniz.

kontor bayilik başvurusu

Bayilik Başvurusu ve Sistemi
Paket Kontör sitemiz 2007 yılından beri tüm GSM operatörlerine uyumlu olarak Paket Kontör bayiliği vermektedir. 81 ilde tüm Türkiye’ de bulunan güçlü nayi ağı ile sektör lideri haline gelmiştir. Bayilik başvurusu hızla sonuçlanmaktadır. Bayimiz olursanız bir çok avantajı yakalmış olursun. Düzgün bir bayilik sistemi, stok sorunsuz kontör yükleme işlemi, 7/24 online, %100 güvenilir altyapı ile kesintisiz hizmet alacaksınız. Eğer sizde işletmenizde Paket kontör bayiliği

ARAYIN 
Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim ?