05413653434

HAKKIMIZDA

Parça Kontör Şahin Şimşek

PAKET KONTÖR ŞAHİN ŞİMŞEK

2009 yılında “En yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan paketkontor.com , geçen 10 yıllık süreçte  Türkiye’ye, en büyük kontor sitesi firmalarından biri olmayı başarmıştır.
2009 yılında bayi pörtföy standartlarını belirleyen ve denetleyen tek kontör sitesi  olan kontörsitesi.com, 2009 yılından beri Türkiye’nin en büyük 500 bilişim şirketi arasında yer almakta ve kurulduğu günden buyana 15.000 bin üzerinde bayiye hizmetvermiştir. 

1

PARÇA KONTÖR


Ülkemizde faaliyet gösteren gsm operatörlerinin kazı konuş kartlarına alternatif olarak operatörlerden bağımsız girişimciler tarafından ve yine operatörlerin transfer kanalları kullanılarak bir hattan diğer bir hatta transfer yöntemiyle son kullanıcıya ulaştırılan kontör türüdür. Türkiye genelinde 500 ü aşkın parça kontör firması binlerce bayi ve 15 bini aşkın çalışanı ile artık göz ardı edilemeyecek bir sektördür.Operatörlerin son kullanıcıyı kazı konuş karta yönlendirme çabaları sonuçsuz kalmış ve 3 operatöründe parça kontörcülere alternatif olacak parça kontör paketleri dijital piyasadaki yerini almıştır.Parça kontör firma sayısının artması rekabeti ve dolayısı ile hizmet kalitesini yükseltmiştir.Bayilerinin beğenisi toplayıp ayakta kalmak isteyen firmalar gönderim kanallarını genişletmiş ve yüksek meblağlar harcayarak otomatik gönderim cihazları geliştirmişlerdir.

2

KIMLER PARÇA KONTÖR YÜKLEME VE FATURA TAHSILAT BAYILIĞI ALABILMEKTEDIR.?


Tüm köy,kasaba,semt,ilçe ve illerdeki; Bakkal, Market, Eko Mini, Kırtasiye, Benzin İstasyonu, Çiçekçi, Büfe, Tekel Bayii, Tobacco Shop, Kuruyemişçi, Kafe, İnterne Cafe, Playstation Oyun Salonu, Cep Telefoncu, Türk Telekom Bayisi, Turkcell TİM, Turkcell TSN, Turkcell Mavi Nokta, Turkcell Alt Bayisi, Vodafone Store, Vodafone Shop, Vodafone Express, Vodafone Silver, Vodafone Alt Bayisi, Avea AİM, Avea ASN, Avea Alt Bayisi, PTT Acenteliği, Bilgisayar Satış, Teknik Servis, Kantin, Kafeterya, Dernek, Elektronik Satış, Taksi Durağı, Fotoğraf Stüdyosu, Kuyumcu, Sarraf, Emlakçı, Su Dağıtım Bayisi, Sanal Mağaza, Fatura Ödeme Merkezi, Sigorta Acentesi, Telefon Aksesuarcı, Çilingir işletmelerine sahip veya yol üzeri dükkan sahipleri sitemizden parça kontör yükleme bayiliği veya fatura tahsilat bayiliğini alabilmektedir.

3

PARÇA KONTÖR BAYILIGI IÇIN NELER YAPMALISINIZ.?

Parça kontör pazarında yerinizi alıp siz de bu pazardan pay alarak para kazanabilmek için öncelikle Parca kontor bayiliği veren bir firmadan bayilik almanız gerekmektedir. Pazarın en güçlü firmalarından olan Paket kontor Parça kontör pazarının bayilik veren firmalarındın birisidir. Parça kontör bayiliği almak için http://www.paketkontor.com adresine girip yeni bayi butonunu tıklamanız yeterlidir.

ARAYIN 
Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim ?